Brazilija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Brazilija  
Šalies informacija šalies kodas: BR
kontinentas: Pietų Amerika
sostinė: Brazilija
kalbos: Portugalų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 10 00 S, 55 00 W
elektra: 110/220V/60Hz

piniginis vienetas:
Brazilijos realis: BRL
1BRL = 0.465 USD
1BRL = 0.367 EUR

telefono kodas: +55-61

Kelionės patarimų ir įspėjimų Brazilija
Turizmas Brazilijoje turizmas yra augantis sektorius ir pagrindinių kelių šalies regionų ekonomikos. Šalis turėjo 5, 1 milijono lankytojų 2010 m. , reitingą atvykstančių turistų kaip antroji pagrindinė paskirties vieta, Pietų Amerikoje, ir trečiųjų Lotynų Amerikoje po Meksikos ir Argentinos. Pajamos iš užsienio turistų pasiekė 5, 9 mlrd JAV dolerių 2010 m. , ne tik atsigauti nuo 2008-2009 m. ekonominės krizės, bet jos istorinės aukščiausios.
Kalba Portugalų kalba yra oficiali kalba, Brazilijos, ir kalbėjo daugiau kaip 99% gyventojų. Mažumų kalbų yra daugiau vietos kalbų ir kalbų neseniai Europos ir Azijos imigrantai. Gyventojų kalba arba pasirašo maždaug 210 kalbų, iš kurių 80 yra vietiniai.
Virtuvės Brazilijos virimo, o ji turi daug panašumų su Pietų Amerikos kaimynais, skiriasi ir unikaliai skanus. Tempimo iš Amazonės šiaurėje per derlingų centrinės pakrantės ir pietinės Pampos plantacijų Brazilijoje maisto kultūrų ir virtuvių apima unikalus derinys. Originalus gyventojų prisidėjo populiarių ingredientų, pavyzdžiui, maniokų ir guaranos. Afrikos vergai turėjo įtakos pakrančių valstybių, ypač Bahia virtuvės. Ir visoje šalyje, Portugalijos paveldas atsispindi įvairių patiekalų. Šakniavaisiai, pavyzdžiui, maniokų (lokaliai žinoma kaip mandioca, aipim, arba macaxeira), Batatai, ir žemės riešutais [Taisyti], ir kaip acai vaisių, cupuaçu, mangai, papajos, gvajavos, apelsinų, PASIFLOROS, ananasų, ir šernas slyvų yra tarp vietinių ingredientų, naudojamas maisto ruošimui. Brazilijos riešutų vadinamas pinhão auga medis, kuris yra gausūs pietinėje Brazilijos ir yra populiarus užkandis, taip pat pelningas eksporto. Ryžiai ir pupelės yra labai dažnas patiekalas, kaip yra žuvies, jautienos ir kiaulienos.
Valiuta (/ Nekilnojamojo reɪɑ ː l /, portugalų (Brazilijos): [ʁeaw]; lt realijas) yra dabartinės Brazilijos valiuta. Jo ženklas R $ ir ISO kodas BRL. Ji yra padalyta į 100 centavos ("šimtosios). Brazilijoje, dešimtainis skyriklis yra kablelis, tūkstančių separatorius laikotarpis gali būti naudojamas kaip "R $ 123. 456, 78".
Niggtlife Brazilija yra ne tik gamtos stebuklai, kaip "Amazon", Iguassu Falls, ar didinga nepaliestų paplūdimių Šiaurės. Brazilija taip pat puikus egzotiškas maistas, geros prekybos galimybes, arba pramogų ir animacinis naktinį gyvenimą, visi pagrįstas ar mažomis kainomis. Naktinis gyvenimas ir įdomus vienas iš geriausių variantų yra, be abejo, Rio de Žaneire. Tačiau yra ir kitų variantų. Netoli Rio, jei norite labiau selektyvios ir konvencinių animacija, su daugybe restoranų, geras maistas ir puikus barai ar diskotekos, tokiose vietose, kaip Buzios ir Angra yra puikios galimybės. Ir taip yra San Paulas. Nors daugiausia verslo kapitalo, San Paulas gali lengvai patenkinti išrankiausių poreikius pramogų ir įdomus. Ir tuo pačiu gali būti taikomi labai likimus, pavyzdžiui, Fortaleza, Sao Salvador da Bahia arba Resifė. Jų naktinis gyvenimas yra ne efektingas, intensyvumas ir Rio įvairovę, tačiau turi savo žavesio

Brazilija, Brazilija

Šeštadienis 28, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Brazilija

Brazilijos Federacinė Respublika – valstybė Pietų Amerikos žemyne, didžiausia ir daugiausiai gyventojų turinti šio žemyno šalis. Šalis užima didelę teritoriją tarp Andų kalnų ir Atlanto vandenyno, bei ribojasi su Urugvajumi, Argentina, Paragvajumi, Bolivija, Peru, Kolumbija, Venesuela, Gajana, Surinamu ir Prancūzijos Gviana. Tai – didžiausia pagal plotą ir gyventojų skaičių portugališkai kalbanti valstybė.

Brazilija buvo Portugalijos kolonija nuo Pedro Kabralo išsilaipinimo 1500 m. iki nepriklausomybės paskelbimo 1822 m. Iš pradžių tapusi nepriklausoma kaip Brazilijos imperija, respublika su dvejų rūmų įstatymų leidžiamąja valdžia, įkurta 1824 m. ratifikavus pirmąją konstituciją, egzistavo iki 1889 m. Dabartinė Konstitucija Braziliją apibrėžia kaip federalinę respubliką. Federaciją sudaro federalinės teritorijos sąjunga, 26 valstijos bei 5564 savivaldybės.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Brazilija, Brazilija