Belizas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Belizas  
Šalies informacija šalies kodas: BZ
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Belmopanas
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 1900
GPS: 17 15 N, 88 45 W
elektra: 110/220V/60Hz

piniginis vienetas:
Belizo doleris: BZD
1BZD = 0.508 USD
1BZD = 0.401 EUR

telefono kodas: +501-8

Kelionės patarimų ir įspėjimų Belizas
Tourism The tourism industry is an important part of the economy of Belize, in 2007 contributing to over 25% of all jobs, and making up over 18% of the GDP. This constituted 590 million BZD (295 million USD), according to the Belize government, up 90 million BZD (45 million USD) from the year before. Important tourist attractions in Belize include the natural attractions of land and sea, making the areas important in Ecotourism, as well as the historic ruins of Belize's Pre-Columbian Maya civilization.
The Great Blue Hole, located near Ambergris Caye, Belize.
Ruins of Xunantunich, near San Ignacio Town, Belize.
Tourism is the domain of the Ministry of Tourism, within which the Belize Tourism Board works as a link between the private and public sector.
A combination of natural factors—climate, the Belize Barrier Reef (longest in the Western Hemisphere), 127 offshore Cayes (islands), excellent fishing, safe waters for boating, scuba diving, and snorkeling, numerous rivers for rafting, and kayaking, various jungle and wildlife reserves of fauna and flora, for hiking, bird watching, and helicopter touring, as well as many Maya ruins—support the thriving tourism and ecotourism industry. Development costs are high, but the Government of Belize has designated tourism as its second development priority after agriculture. In 2007, tourist arrivals totaled 251, 655 (more than 210, 000 from the U. S. ) and tourist receipts amounted to $183. 3 million
Kultūra Belizas kultūra sudaro ietekmes ir žmonės ne Kriol, Maya, kaimus (pazīstama pat kaip Garifuna), METIS (maisījums Ispanų JT Gimtoji amerikāņiem), menonīti, kurie yra iš Vokietijos izcelsmes, ar maisījums daudzām citām kultūrām kinas į Libānas. Struktūra ir unikāls maisījums, kurie atklājās grasinant kartą per valstybės Ilgalaikė JT dažkārt vardarbīgas Istorija [1]. Pieklājība svarbu, kad lielākā dalis Belizeans. Struktūra NAV neparasti, Belizeans Lai sveicināt vienas otram į gatvės, paglostyti ir jie niekada NAV redzējuši vienas Otru prieš tai, arba paziņām pavadīt, banketų metu cata, esot paviršam nuo Aplinkui notiekošo laiko. Dar vienas kultūras aspekts, yra Idėja par mistisko dziedināšanas ir Obeah. Tačiau dar joprojām runājam ļaunuma Samana praktiką, pavyzdžiui, liekot "Obeah" dėl dažiem Titulinis. Struktūra ir zināms, jāveic, aprakt pudelē ar "ļauno" ar medžių tuvumā namai.
Virtuvės Vidurdienio valgio gali skirtis nuo lengvesni maisto produktų, tokių kaip ryžiai ir pupelės pupelių ir ryžių su arba be kokoso pieno, tamales, panades (kepti kukurūzų kevalai su pupelėmis ar žuvies) ir mėsos pyragai, escabeche (svogūnų sriuba), chirmole (sriuba), troškinta vištiena ir garnaches (kepta su pupelėmis, sūriu ir padažu tortiljų) įvairių sudaro vakarienė featuring tam tikras ryžių ir pupelių, mėsos ir salotų ar kopūstų salotos tipo. Kaimo vietovėse maistas gali būti supaprastinta, nei miestuose; majų recado, kukurūzai arba kukurūzų dauguma jų maistas, ir Garifuna mėgsta jūros gėrybių, cassava (ypač į maniokų duona arba Ereba) ir daržovių. Tauta gausu restoranų ir greito maisto įmonėms, parduodančioms Gana pigiai. Vietiniai vaisiai yra Gana dažni, tačiau iš rinkos šviežių daržovių - mažiau. Valgymo laikas yra šeimos ir mokyklos bendravimo ir kai kurių įmonių glaudžiai vidurdienį pietų, vėliau atnaujinti po pietų.
Kalba Anglų kalba yra oficiali kalba Belizas, buvęs Didžiosios Britanijos kolonija. Nors tik 4 procentai gyventojų kalba, kaip gimtąja kalba, dauguma kalba angliškai labai gerai. Kriol kalba, kaip gimtoji kalba 33 proc. Belizeans. It yra anglų kreolų kalbos žodžių ir sintaksės iš įvairių Afrikos kalbų (ty Akan, igbo ir tvi), Miskito, ispanų ir kitomis kalbomis. Redaguoti

Belmopanas, Belizas

Trečiadienis 12, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Belizas

Belizas  – valstybė Centrinėje Amerikoje, Šiaurės Amerikos žemyne. Ribojasi su Meksika šiaurės vakaruose, Gvatemala vakaruose ir pietuose, Karibų jūra rytuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Belizas, Belmopanas