Barbadosas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Barbadosas  
Šalies informacija šalies kodas: BB
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Bridžtaunas
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/1900
GPS: 13 10 N, 59 32 W
elektra: 115V/50Hz

piniginis vienetas:
Barbadoso doleris: BBD
1BBD = 0.500 USD
1BBD = 0.395 EUR

telefono kodas: +246

Kelionės patarimų ir įspėjimų Barbadosas
Turizmas Jau kelis dešimtmečius Barbadosas buvo pasirinkimas paskirties šimtus tūkstančių lankytojų, iš kurių daugelis grįžta prie mūsų krantų, metai po metų. Iš tiesų Barbadosas pirmaujančių angliškai kalbančių Pietų Karibų salos paskirties, Šiaurės Amerikos, Didžiosios Britanijos ir Europos turistų. Įsitvirtino kaip viena iš pirmaujančių Karibų turizmo Barbadosas pripažįsta, kad reikia toliau plėtoti turizmo produktas.
Kalba Mūsų vietos dialektu yra nurodytas kaip "Bajan", kaip mūsų žmonės. Jis laužyta anglų kalba su akcentu, įkvėptas įvairių Afrikos kalbomis, pareikštas per vergai mišinys. Bajan tarmė yra visiškai ir visiškai neribotas. Atskiri žodžiai paprastai turi keletą reikšmių, pavyzdžiui, "DIS" kuris reiškia "tai" ir reiškia nepagarbą ar nesugeba pripažinti ką nors ar kažkas.
Virtuvės Restoranai Barbadosas pricier, palyginti su kitų Karibų jūros salas. Tikėtis sumokėti maždaug £ 20pp Vidutinės klasės restoranas. Yra eklektyczny turimos maisto pasirinkimas, su viskuo, kas pažangaus, visame pasaulyje žinomų restoranų, pavyzdžiui, uolos, Bajan bilieto kainos, gatvės rinkose, tokiose kaip Oistins tarnavo nuo pasaulio virtuvės. Replika britų Pabai yra populiarus ir tarnauti tikrą britų kartaus ir Stout - dažnai su žuvų ir chip baras užkandžių. Yra daugiau nei 100 romo parduotuvių visoje saloje, kuri yra paprasta, o kartais ir skurdus, bet visada draugiškas, kai policininkas ir vietiniai SIP vidurio popietę gėrimas, tai kažkas turi būti patyręs. 2010 m. spalio mėn. Įsigaliojo draudimas rūkyti viešose vietose, ir kas nors sugauti nesilaikantiems jis gali gresia bauda arba laisvės atėmimu.
Valiuta Doleris buvo Barbadoso valiuta nuo 1935 metų. Šiuo doleris ISO 4217 kodas BBD ir paprastai sutrumpintai su dolerio ženklas "$" arba, alternatyviai, "BD $" leidžia atskirti jį nuo kitų doleriais valiutos. Jis yra padalintas į 100 centų. 2009 m. kovo 9 d. buvo pranešta, kad tarptautinė reitingų agentūra "Standard & Poor" (S & P) vertinta Barbadosas valiuta "A-/A-2".

Bridžtaunas, Barbadosas

Trečiadienis 25, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Barbadosas

Barbadòsas – valstybė-sala Vest Indijoje, Mažųjų Antilų salose tarp Karibų jūros ir Atlanto vandenyno.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Barbadosas, Bridžtaunas