Austrija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Austrija  
Šalies informacija šalies kodas: AT
kontinentas: Europa
sostinė: Viena
kalbos: Vokiečių

ES narystė:
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 47 20 N, 13 20 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +43-1

Kelionės patarimų ir įspėjimų Austrija
Turizmas Turizmas yra svarbi Austrijos ekonomikos dalis, sudaro beveik 9% 2007 m. Austrijos bendrojo vidaus product. As, bendras turistų nakvynių skaičius yra maždaug vasaros ir žiemos sezono, pikai vasario ir liepos / rugpjūčio mėn. . 2007 m. Austrija užėmė 9. visame pasaulyje tarptautinėje turizmo kvitus, su 18, 9 mlrd. JAV dolerių. Atvykstančių turistų skaičius, Austrija užima 12-osios su 20, 8 milijono turistų. Vienos pritraukia didžiąją dalį turistų, tiek vasarą, tiek winter. Salzburg gauna apie penktadalis turistų nakvynių Vienoje, kuri užima tai 2. vasaros season. In žiemos sezono, palyginti su žiemos sporto kurortų Vakarų Austrija aplenkti Zalcburgas turistų nakvynių skaičius: Sölden, Saalbach-Hinterglemm, Ischgl, Sankt Anton am Arlberg, ir Obertauern.
Traditons Pagalvokite apie Austrija, ir - ne mažiau kaip užsienietis - jums bus galvoti Lederhosen, tradicinių Dirndl suknelė ir Alpių. Šiandien turizmo mafijos mažai pakeisti šį mąstymą, ir todėl Austrijos tarptautinio įvaizdžio yra Gana romantiškas. Nepaisant to, yra žinoma, kad yra daug mano šalies tradicijas ir papročius, senovės, bet aktyviai dalyvauti kasdieniame gyvenime Austrijoje.
Klimatas Austrijos klimato plačiai žemyno šalies tempimas į Panonijos klimato zonoje, Rytų krašto. Tai, būdingų Centrinei Europai, su šaltomis žiemomis (vyksta iki minus 20 laipsnių pagal Celsijų naktį) ir karštą ir saulėtą vasaros (iki 35 laipsnių Celsijaus per tam tikrą dienų rugpjūčio). Amerikiečiams: tai reiškia, kad žiemą nuosmukių, ir vasarą aukštumas svyruoja nuo 0 iki 100 laipsnių pagal Celsijų. Šalčiausiais mėnesiais sausio ir vasario, šilčiausias liepa ir rugpjūtį.
Virtuvės Austrijos virtuvė virtuvės stilius gimtoji Austrija, sudarytas iš visos buvusios Austrijos-Vengrijos imperijos įtakos. Italija, Vengrija, Vokietija ir Balkanų regioninės įtakos turėjo poveikį Austrijos virtuvės, ir savo ruožtu šį stilių sintezė įtakingiausių visoje imperijoje. Austrijos virtuvė yra dažniausiai susijęs su Vienos virtuvės, bet yra didelių regioninių skirtumų.
Kalba Austrijos kalbos yra vokiečių, valstybine kalba ir lingua franca, Austrijos, Bavarijos, pagrindinė kalba ne Forarlbergas, Alemannic, Vorarlbergo kalba, ir keletas mažumų kalbų.
Prekių Šventės niekada atostogos be pirkinių bitų, todėl lankytojai bus sužavėti daug didelių prekybos centrų, mažų suvenyrų parduotuvių ir puikus prekybos gatvių visoje Austrijoje. Eiti sandorį medžioklės metu vienas iš daugelio spalvingų rinkose, pasivaikščioti palei upscale parduotuvių gatvės, arba mėgautis keletą rimtų pirkinių 1000m virš jūros lygio.
Išlaidas Taip pat yra Europos centre, Austrija, taip pat vidutinio kainų spektrą. Nuo įstojimo į Europos Sąjungos pagrindinių maisto išlaidos padidėjo atitinka Europos Sąjungos poilsio. Austrijoje produktų kilę iš visos Europos.
Valiuta Kaip Europos Sąjungos narė, Austrija, taip pat ekonominės ir pinigų sąjungos, kurios įvedė eurą kaip bendrą valiutą.

Viena, Austrija

Ketvirtadienis 4, Birželis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Austrija

Austrija – valstybė Centrinėje Europoje, sudaryta iš 9 federacinių vienetų - žemių. Austrija šiaurėje ribojasi su Vokietija ir Čekija, rytuose su Slovakija ir Vengrija, pietuose su Slovėnija ir Italija, vakaruose su Šveicarija bei Lichtenšteinu. Tai žemyninė valstybė, neturinti priėjimo prie jūros. Apie 60 % šalies teritorijos užima Rytinės Alpės.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Austrija, Viena