Aruba

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Aruba  
Šalies informacija šalies kodas: AW
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Oranjestadas
kalbos: Olandų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/1900
GPS: 12 30 N, 69 58 W
elektra: 127V/60Hz

piniginis vienetas:
Arubų florinas: AWG
1AWG = 0.559 USD
1AWG = 0.441 EUR

telefono kodas: +297-8

Kelionės patarimų ir įspėjimų Aruba
Klimatas Arubos siūlo nuolat šiltas oras. Vasaros čia niekada nesibaigia. Temperatūros skirtumas tarp birželio ir gruodžio mėnesiais arba vidurnaktį ir vidurdienį retai daugiau nei keturis laipsnius arba 82F pusėje. Patikimas aušinimo prekybos vėjas pučia iš rytų, ir mažiau nei 22 colių lietus patenka visoje saloje per metus.
Kalba Karibų jūros Arubos saloje, yra daug kalbų, kuriomis kalba. Oficiali kalba yra olandų, ir mokyklų studentams išmokti anglų ir ispanų. Prancūzijos ir, mažesniu mastu, portugalų, taip pat saloje. Tačiau, Arubans kalbėti vietos žinomas kaip Papiamento kreolų kalba, pagal Aruboje [1] afro-Portugalų kreolų Vyriausybės. Olandų buvo oficialią kalbą salos metai sala Nyderlandų Karalystės dalis, bet Aruboje buvo pripažinta kaip tarptautinės kalbos - anglų, ir reikalaujama, kad vaikai mokosi anglų kalbos, kaip anksti, kaip 4-osios klasės. Aruba vieta netoli Pietų Amerikos krantų, taip pat ispanų labai svarbu. Studentai pradeda mokytis tai jau 5-ojoje klasėje. Papiamento kreolų kalba su šaknimis, daugiausia iš Portugalijos, ir mažesniu mastu iš olandų ir anglų kalbomis, ir atsirado 16 amžiuje kaip bendravimo priemonė tarp vergų ir vergas vairuotojų.
Maistu ir gėrimais Ne daug maisto yra auginamos vietoje, bet įvairovė yra daug vietos virtuvėje. Yra labai platų tarptautinės virtuvės, ir kai daugiau žinomų greito maisto grandinės patalpas saloje. Specialybių: • Keshi yena ("Gouda" sūrio supakuotas su pikantišku mėsos arba vištienos ar jautienos mišiniu ir tada kepti). • Stoba (ėrienos arba ožkų troškinys). • Cala (pupelių, skrudintos bulvytės). • Pastechi (mėsos ar sūrio įdaru apyvarta). • Ayacas (lapų suvynioti mėsos ritinius).
Valiuta Florinas (ženklas: AFL [Taisyti] kodas: AWG) Arubos valiuta. Jis yra padalintas į 100 centų. Florinas buvo įvesta 1986 metais, pakeisti Nyderlandų Antilų guldenas nominali.

Oranjestadas, Aruba

Antradienis 7, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Aruba

Aruba – sala Karibų jūroje, priklausanti Nyderlandams ir turinti autonomijos statusą. Administracinis centras – Oranjestadas. Arubos sala yra Pavėjinių salų grupėje. Oficiali kalba – olandų.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Aruba, Oranjestadas