Argentina

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Argentina  
Šalies informacija šalies kodas: AR
kontinentas: Pietų Amerika
sostinė: Buenos Airiės
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 850/1900
GPS: 34 00 S, 64 00 W
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Argentinos peso: ARS
1ARS = 0.323 USD
1ARS = 0.255 EUR

telefono kodas: +54-11

Kelionės patarimų ir įspėjimų Argentina
Turizmas Turizmas Argentinoje yra palanki, plačios ir įvairios gamtos turtas (jo geografinis išplėtimas), ir jos kultūros aukos. Šalies pasisekė, kad turi viską turizmo prašau. Jis buvo visų turistų lankomas vietas, kad ji siūlo palyginti su Jungtinėse Valstijose, jos vertybės yra daug mažesnių regiono, palyginti su Jungtinėse Valstijose.
Virtuvės Argentinos virtuvė gali būti nurodyta, kaip Viduržemio jūros regiono vietinių poveikių (pvz. , tuos, kurie darė italų-ispanų ir arabų polulations) kultūros maišyti su plačios apimties gyvulininkystės ir žemės ūkio produktų, kurie yra gausu country. Argentine per metus suvartojamo jautienos istoriškai vidutiniškai 100 kg (220 lbs) vienam gyventojui, beveik 180 kg (396 lbs) vienam gyventojui, 19-ajame amžiuje; suvartojimas vidutiniškai 67, 7 kg (149 lbs) 2007 m. . Be Asado (Argentinos barbekiu) yra sunku galvoti apie bet kokio kito tipo patiekalas, kad daugiau tikrai atitinka nacionalinį identitetą. Nepaisant to, šalies didžiulėje teritorijoje ir jos kultūros turtingumą dėl vietinės virtuvės sąrašą įtraukti daug daugiau patiekalų.
Kalba Oficialiąja Argentinos kalba yra ispanų ir lankantis Argentinoje, patartina mokytis, kai kurie kalba prieš, kad lankotės. Tai užtikrins, kad jums gauti didžiausią malonumą iš kelionės ir, kad esate ne nuolat kalba frazė knygos - mes visi žinome, gali įrodyti, sudėtinga!
Klimatas Argentinoje klimatas svyruoja nuo didelio šilumos ir platus lietų subtropikų Chaco šiaurėje per Vidurio Pampas malonus klimatas, ir sub-Antarktidos šalčio Patagonijos jūros pietuose. Pagrindiniai centrinis plotas yra vidutinis, bet gali būti karštas ir drėgnas vasaros metu (nuo gruodžio iki vasario) ir vėsioje žiemą. Galva į Buenos Aires rugsėjo-lapkričio ir vasario-kovo mėgautis šilti orai, o siekiant išvengti dėl to, kad užgniaužiama šilumos.
Valiuta Argentinos pesas (iš pradžių įsteigta kaip pesas kabrioletas) yra valiuta, žymima simboliu $ iki sumą taip pat kaip daugelis šalių, naudojančių dolerio valiutų. Ji padalinta į 100 centavos. ISO 4217 kodas yra Antipraslydimo. Keliais ankstesniais Argentinos valiuta taip pat buvo vadinamas "pesas", kaip infliacija progresavo keletą nulių sumažėjo ir įvairių Qualifier (nacionaline valiuta pesas pesas teisės 18. 188 pesas Argentino . . . ) buvo įvesta nauja valiuta. Nuo 1969 metų trylika nulio buvo atsisakyta (dešimties trilijoną kartų veiksnys). Pastaruoju metu valiutos kursas svyruoti apie 3 pesas už JAV doleris, nuo 2002 m. iki 2008 m. , ir buvo apie 4 pesas nuo 2009 m. iki 2011 m. . Šalies einamosios sąskaitos perteklius buvo būtina periodiškai doleris centrinis bankas perka išlaikyti eksporto konkurencingumą santykinai nuvertintas pesas vertė.

Buenos Airiės, Argentina

Šeštadienis 15, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Argentina

Argentina, oficialiai vadinama Argentinos Respublika (isp. República Argentina) – antra pagal dydį Pietų Amerikos valstybė ir aštunta pagal dydį pasaulio valstybė, išsidėsčiusi tarp Andų kalnų ir Pietų Atlanto vandenyno.

Argentina ribojasi su Brazilija, Paragvajumi, Bolivija, Čile ir Urugvajumi. Užima 2 791 810 km² plotą. Be to, Argentina pretenduoja į Falklando (Malvinų) salas, Pietų Džordžiją ir Pietų Sandvičo salas bei 969 464 km² užimančią Antarktidos dalį – Argentinos Antarktidą.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Argentina, Buenos Airiės