Andora

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Andora  
Šalies informacija šalies kodas: AD
kontinentas: Europa
sostinė: Andora la Vėlja
kalbos: Katalonų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 42 30 N, 1 30 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +376

Kelionės patarimų ir įspėjimų Andora
Turizmas Andora tapo svarbiu turistų Europoje [Taisyti] Andora turi keletą didelių slidinėjimo kurortuose, įskaitant Soldeu / El Tarter ir PAL / Arinsal. Tai yra labai populiarus tarp turistų iš Ispanijos, Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės, ypač, nes jų Gana švelnus šlaitai yra idealiai tinka mažiau patyrusiems žmonėms, taip pat šeimos. Andoros slidinėjimo mokyklos yra viena didžiausių Europoje. , Nes tai nėra Europos Sąjungos narė, Andora, parduoti įvairius produktus be muito, įskaitant alkoholio, kvepalų ir cigarečių. Tai yra daug pigiau nei kaimyninėse šalyse, ir yra pelningas pajamų šaltinis šalyje. Andora pat yra daug pėsčiųjų takai, kurios gali būti išnagrinėtos per vasaros mėnesius, kai sniegas atšildyti.
Kultūra Andoros kultūra yra katalonų iš esmės [Taisyti], nes čiabuvis Andoros gyventojų yra katalonų. Tačiau ji didelė ir lengvai atpažįstami indėlis į katalonų kultūros konglomeratas.
Klimatas Geriausias laikas apsilankyti: vidutinis drėgnas klimatas su šiltomis vasaromis ir šaltomis žiemomis. Lietui lyjant ištisus metus. Reikalinga apranga: lengvasvoriai, vasarą ir žiemą šilta mediumweights. Hidroizoliavimo patartina ištisus metus.
Virtuvės Atsižvelgiant į tai, kad Andoros, įterpto tarp Prancūzijos ir Ispanijos, Andoros virtuvė yra daugiausia katalonų. Andora virtuvė taip pat dera su Prancūzijos ir Italijos virtuvės. Makaronų, mėsos, žuvies ir daržovių yra pagrindinės sudedamosios dalys, kiekvieno valgio. Andoros į šiaurės regione Prancūzijos ir Italijos virtuvės labiau populiarėja, ir jos pagrindinės savybės yra daug makaronų, sūrio, duonos ir žuvies, o pietiniame regione katalonų virtuvės įtaka buvo pritaikytos. Vietos patiekalai trinxat šoninė, troškintais kopūstais ir bulvėmis; cunillo kuris yra triušio troškinta pomidorų padaže; Šai, kuris iš tikrųjų yra skrudintų Avinėlio; coques pagardintas vienodo pyragai ir truites de carreroles kuris yra iš tikrųjų grybų kiaušinienė. Virtuvės Andora taip pat dešros, sūrio, ir daug įvairių kiaulienos ir kumpio patiekalų ir įvairių daržovių.
Kalba Andoros Kunigaikštystė, Principat d'Andorra. 73. 000. Nacionalinėmis ar oficialiomis kalbomis: katalonų-Valensijos Balear, prancūzų, ispanų. Raštingumo lygis: 92% -99%. Imigrantų kalbomis: anglų (770), Portugalijos (2100). Kurčiųjų gyventojų: 3880. Andoroje išvardytų atskirų kalbų skaičius yra 3. Tų, visų gyvųjų kalbų.

Andora la Vėlja, Andora

Antradienis 19, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Andora

Andoros kunigaikštystė – labai maža pietvakarių Europos šalis, esanti rytinėje Pirėnų kalnų pusėje, tarp Prancūzijos ir Ispanijos.
Sostinė – Andorra la Vella.

1993 m. paskelbta nauja konstitucija. Tais pačiais metais Andora tapo pilnateise Jungtinių Tautų Organizacijos nare.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Andora, Andora la Vėlja