Alžyras

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Alžyras  
Šalies informacija šalies kodas: DZ
kontinentas: Afrika
sostinė: Alžyras
kalbos: Arabų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 28 00 N, 3 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Alžyro dinaras: DZD
1DZD = 0.014 USD
1DZD = 0.011 EUR

telefono kodas: +213-21

Kelionės patarimų ir įspėjimų Alžyras
Turizmas Turizmas Alžyras sudaro tik apie 1 proc. Alžyro BVP. Alžyro turizmo pramonės atsilieka nuo savo kaimynų Marokas ir Tunisas. Alžyras gauna tik apie 200. 000 turistų ir lankytojų kasmet. Etninės Alžyro Prancūzijos piliečiai sudaro didžiausią turistų grupę, po Tunisians. Kuklus lygis turizmas [3] yra priskirtinos prie prastos viešbučių Nakvynė ir terorizmo grėsmės derinys. Tačiau Vyriausybė priėmė planą, žinomas kaip "Horizontas 2025 m. ", kuri yra skirta spręsti infrastruktūros trūkumas. Įvairių viešbučių operatoriai planuoja statyti viešbučius, ypač Viduržemio jūros pakrantėje. Kitas galimas galimybė apima nuotykių atostogas pietuose. Alžyro vyriausybė užsibrėžė tikslą iki 2010 m. padidinti iki 1, 2 mln. Užsienio turistų, įskaitant turistus, [1]. Alžyras taip pat darbo dėl naujų tikslinių grupių su Pasaulio turizmo organizacijos [5] Alžyro užsienio turistų skaičius padidėjo 20% per metus tarp 2000 ir 2005 m. [6], turizmo ministras Noureddine Moussa sakė pirmadienį (spalio 30 d. ) konferenciją su sektoriaus vadovai. Daugiau nei 140 statybos leidimų turizmo sektoriuje buvo suteikta ministerija nuo 2005 m. lapkričio mėn. Piliečių, kurie nori investuoti į turizmo infrastruktūrą.
Tradicijos Alžyro šeimą, yra svarbi ir privačių. Tai dažnai apima tris ar daugiau kartų į vieną namą. šeimos turi vidutiniškai keturis ar penkis vaikus. Mažesnės branduolinės šeimos miestuose. Nors kai kurie alžyriečių gyvena butai, dauguma renkasi betono namuose su keturių ar penkių kambarių.
Virtuvės Alžyro virtuvė šiek tiek skiriasi nuo regiono. Alžyro virtuvės stiprus berberų, bet taip pat osmanų turkų įtaka dėl Osmanų okupacijos. Pagrindinės veislės yra Alžyras, Oran (daugiausia įtakos Maroke), Konstantinas (daugiausia įtakos Tunisas), Kabylie ir Sacharos. Pieno produktai atvyksta daugiausia iš Kabylie. Pusryčiai, kuri egzistuoja nuo Prancūzijos kolonizacija, paprastai yra lengvas. Arbatos arba turkiška kava yra aptarnaujami su kai pyragaičiai. Vidurdienį, gatvės prekystalių, kurios parduoda dažnai shawarma, yra labai dažnos miestuose. Vakarienė, kuris yra labai gausiai, dažnai valgoma vėlai naktį, ypač per Ramadano mėnesį.
Kalba Alžyro oficiali kalba (literatūrinė) Arabų, kaip nurodyta nuo 1963 m. savo konstituciją. Be to, berberų buvo pripažintas kaip "nacionalinės kalbos" konstitucijos pataisą, nuo gegužės 8, 2002. Tarp jų, šių dviejų kalbų yra daugiau kaip 99% alžyriečių gimtąja kalba, kalbama apie 72% ir berberų, 47% su arabų. Prancūzų, nors tai buvo ne oficialų statusą, plačiai naudojamas valdžios, kultūros, žiniasklaidos (laikraščių) ir švietimo (nuo pradinės mokyklos), dėl Alžyro kolonijinę istoriją ir gali būti laikoma de facto bendro-oficiali kalba Alžyro. Kabylski kalba, daugiausiai kalbama berberų kalbos šalyje, yra mokoma, ir iš dalies bendrai pareigūnas (kai kuriais apribojimais) dalių Kabylia.
Kalba Alžyro Valiuta susijęs su Alžyro dinaras. Valiutos kodas pagal ISO standartą Alžyro dinaras DZD. Vienas Alžyro dinaras yra lygus 100 santimų.

Alžyras, Alžyras

Ketvirtadienis 29, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Alžyras

Alžyro Liaudies Demokratinė Respublika (arab. الجمهورية الجزائرية الديمقراطية الشّعبية) yra valstybė Afrikos šiaurės vakaruose. Šalis ribojasi su Maroku, Mauritanija, Maliu, Nigeriu, Libija ir Tunisu, taip pat Viduržemio jūra. Alžyras yra didžiausia plotu Afrikos valstybė ir dešimta didžiausia pasaulyje.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Alžyras, Alžyras